Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után pár nappal...

Ha peteérés után pár nappal reped meg a tüsző az még megtermékenyíthető?

Figyelt kérdés
Szerdán 27mm-es volt a tüsző, tegnap repedt meg, 23 dpo-nál. A doki szerint kicsit öreg már a petesejt, még simán lehet jó. Szerintetek?
2009. máj. 29. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja, akkor biztos, hogy úgy is van.
2009. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés! Itt az én görbém, amire azt mondta az orvosom, hogy kizárt, hogy teherbe eshetek, s ráadásul tüsző sem repedt meg.

Már úgyis közzé tettem párszor, lehet ki is írom kérdésnek, mert nem értem!!!


[link]


Ami a tüszőrepedést illeti, a terhes görbémnél 2 nap alatt emelkedett 36.4-ről, 37.0-re. Akkor volt tüszőrepedés. Ikrek fogantak.

2009. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt nem mondta az orvosod, hogy miért biztos benne a görbéd alapján, hogy nem vagy terhes? Nekem csütörtök este repedt meg, tegnap még nem ment fel a hőm, csak ma. A ciklus.hu most nem húzta be az alaphőmet és az ovulációt, tehát az én görbém sem tuti. Ha az orvossal nem figyeltük volna a ciklusomat egész máshová tettem volna az ovulációt.

Neked hányadik napon volt az ikrekkel, amikor végül megrepedt?

2009. máj. 30. 06:56
 4/4 A kérdező kommentje:
2009. máj. 30. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!