Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki a nem várt mesi...

Ha valaki a nem várt mesi előtt pár nappal esik teherbe akkor megjön a mesi vagy sem, hanem akkor a nem várt mesi után mennyi idővel lehet uh-n látni vmit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jön meg,mert megtermékenyült a petesejt.és ugye azért van a menstruáció mert azzal távozik el az a pete amelyik megérett,de nem termékenyül meg.kitisztul a méh és folyamatát veszi a felkészülés az újabb peteérésre.
2008. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ha a nemvárt menzi előtt esel teherbe akkor vagy méhen kivüli lesz,vagy elmegy,mert mwegsem bir tapadni.ugyanis 7 nap a beágyazodás és ha ez nemtörténik meg akkor elmegy mert nembirja ki a menzit.De ha tényleg megtermékenyült akkor is elmegy mert csak akkor nemenne el ha beágyazodna a méhnyálkahártyába de mivel nincs rá ideje a menzi miatt ezért lelöködik a megtermékenyült petesejt.De egyépként a méhenkivüli terhesség is igy jön létre.Ha ilyenkor van peteérésed akkor ajánlatos orvoshoz fordulni.
2008. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért vannak kivételek!például én...

mensi elött kb 4-5 nappal termékenyült meg.és egészséges!mostmár 8 hónapos!

2008. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mensi előtt fogantam 2-3 nappal, és a bátyám is! :)
2008. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ez nagyon ritka.
2008. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád is teherbe esett?Hűha:)

No de komolyra fordítva a szót,mi is mensi előtt néhány nappal babásodtunk meg.(Mivel a hónapban csak akkor votunk együtt a párommal,sajna messzevoltunk egymástól végig,így nem nehéz kitalálni,hogy mikor történt.)De nekem nem jött meg,és a mensi kimaradásától számítva 3 hét múlva már dobogott a szive.

2008. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Úh, én ma voltam nődokinál,mert nem jött meg, a teszt szerint nincs baba. Doki kézzel nem érzett semmit, ha még két hétig nem jön meg, akkor uh.

Én gyógyszert szedek, de vmikor elfelejtem. Sokszor van hasmenésem is, amikor ugye nem hat a gyógyszer. Mi is menezesz előtt 5 nappal voltunk együtt, én biztos voltam benne, hogy nem lehetek babás, de most amiket írtatok, már nem vagyok biztos benne. Én szeretném ha az lennék, a párom viszont nem.

2008. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az előző írónak!sztem ha a párod nem akarja akkor magadnak kár babát vállalnod.lehet hogy még nem komolyodott meg.nem tudja az apa" szerepet"
2008. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!