Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi előtti krémes fehér...

A mensi előtti krémes fehér folyás utalhat babára?

Figyelt kérdés
Pár nap van mensiig,most négy napig szurkálást éreztem,ma már csak ritkábban,a hőm 37.Ma pedig fehér folyást vettem észre.Lehet baba?
2008. ápr. 3. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé úgy hangzik, persze biztosat nem mondhatok. De nálam is hasonló tünetek voltak.

Minden jót!:-)

2008. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igy van menzi helyett fehér folyás jelentkezik.és ez babára utal.De azért még egy kis folyás nemjelent bisztosat.
2008. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne bízd el magad! Én szorítok! Ja és IGEN! Lehet babára utaló jel! Sok sikert! Boldog Babavárást! :)
2008. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia.

Én új vaygok ezen a lapon de ha megengeditek én is csak szurkolni tudok,hogy babára utaló jelek legyenek.Nekem ma kellene megjönnie,görcsölök egy kicsit és fáj a fejem is a terhes teszt is negatív volt még pár napja.Ja és két napja barnáztam de azóta semmi csak a felsorolt tünetek.Így csak reménykedhetünk.Nem..?

2008. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!