Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Késett 5 napja,...

Mi lehet ez? Késett 5 napja, amikor teszteltem, és negatív lett.

Figyelt kérdés

Most már 8 napja késik, és egy hete olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, rohanok a wc-re, hogy na most biztosan megjött, de mégsem. Tegnap barnáztam délelőtt, csak néhány csepp volt, el is múlt! (én még sosem barnáztam, mensi előtt sem) És rózsaszínes folyásom is volt ezen a pecsételős napon.

De ma már semmi. Csak kemény az alhasam, és szúrkál a jobb petefészkem.


2008. ápr. 3. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj még egyszer, reggeli vizeletből. (Esetleg használj más fajta tesztet, ne ugyanolyat, mint először.)
2008. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csinálj még egy tesztet.

nekem egy hét után lett a neg.tesztből poz.

sok sikert

2008. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az előző ciklusom 6 napot késett, és a 7.-en megjött. Az én tesztem is negatív volt. Szóval nem 100 valószínű, hogy terhes vagy. Kisebb legalábbis a valószínűsége, minthogy igen.
2008. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akar egy kesoi peteeres is lehet a dolog mogott, ami kitolta a ciklusod! Mindenkepp tesztelj meg, akarmi is lehet!
2008. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!