Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat ennyire a petefés...

Mitől fájhat ennyire a petefészkem?

Figyelt kérdés
3 napja volt pém. Ma reggel enyhe petefészek fájásom volt, ami mostanra már olyan erős hogy szinte nem tudok egy helyben ülni. Egy erős mensi alatt szokott így fájni. Furcsa hasmenéses érzésem is van, mintha fortyognának odalenn de nem a gyomrom, hanem a petefészkem környékén. Mi lehet ez? Először valami rossz kajára gondoltam, de nem ettem semmi mást mint eddig.
2008. ápr. 3. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál együtt peteérés alatt a pároddal? Előfordulhat,hogy megkezdődött a beágyazódási folyamat és akkor baba lesz. No de nem akarom hogy bele éld magad, csak azért mondom ezt mert nekem is ezek a tünetek voltak és terhes lettem. Ha nem leszel az akkor meg nem akarok csalódást okozni!!

Ha majd késik legalább 1 hetet akkor tesztelj esti vizelettel. Nekem a reggeli vizelettel negatív volt a teszt az estivel viszont meg pozitív már.

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is peteérés elött voltam eggyütt a párommal.nekem is fáj a hasam és bele nyilal néha a nemi szervembe is vagy fölé nem tudom biztosan.remélem összejött mind a kettönknek.
2008. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen voltunk együtt, mert szeretnénk babát, de nem szeretném beleélni magam mert volt már csalódás. De most annyira fájt hogy már komolyan gondolkodtam hogy orvoshoz megyek... Sok sikert nektek is
2008. ápr. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!