Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 2-3 körül?

Stella36 kérdése:

Ki nem várja február 2-3 körül?

Figyelt kérdés
Nekem 21.-én volt a 2.inszem. A várakozás a legrosszabb..
2012. jan. 23. 19:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgylátom, hogy későn csináltad az ovulációs tesztet. Szerintem 19. én volt peteérésed. Utánna felugrik a hő.

Ha feljebb megy kb 37-re vagy felett, akkor nagyon biztos, hogy terhes vagy. Addig csak bizakodhatsz.

2012. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Jajj! most látom csak igazán, hogy az gyógyszer volt és nem teszt.

BOCSI

2012. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

10- es válaszoló!


Nem csináltál ovu tesztet?


Lehet, hogy aznap volt ovud, de az is lehet, hogy egyáltalán nem volt, bár azóta szépen fent van a hőd.


Várj még egy-két napot.(Könnyű azt mondani, nekem mostanában az életem fénypontja a reggeli hőmérőzés...)


Az nem igaz, hogy 37 fölé kell mennie terhesség esetén a hőnek. Fent kell maradnia a basic line fölött. De ez is csak akkor lehet támpont, ha már késik a mensi pár napot.


Nekem van, hogy a mensi harmadik napján esik le, addig fent van.

2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Zsiráf, miért gondolod, hogy nincs reményed a hónapban?


Tök jól fent van a hőd, és még azért van néhány napod a ciklusból. A leesés miatt ne aggódj, terhesség és nemterhesség esetén is előfordul.


De miért ilyen alacsony az alaphőd? Szedsz valami gyógyszert? Nincs a pajzsmirigyeddel gond? Az okozhat ilyen alacsony alaphőt.

2012. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
10-esnek, szerintem rosszul húzta be, szerintem 16-17.napon volt ovud. Eddig szép görbe :)
2012. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10-es vagyok! Szerintem is rosszul húzta be, ma jött a mail, hogy elvileg a rendszer számítása szerint holnap lenne ovu... Amúgy szombaton (21-én) csináltam egy ovu tesztet, az + volt. (be is jelöltem a diagramban, nem tudom hova lett)Csak nem értettem, miért nem esett le akkor a hőm.
2012. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Valaki tévhitben van a hőmérőzést illetőleg!

Nem a nap fénypontja, hanem egy jel, hogy hol tartok! Szerintem nézz utánna, mielőtt ilyeneket válaszolsz?

2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

15-ös


Te milyennek látod a hőgörbét? Én szerintem annak feljebb kellene mennie, ha baba lenne.

2012. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló, neked megjött?
2012. jan. 31. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!