Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostibegyl tabletta szedése...

A Clostibegyl tabletta szedése alatt lehet nézni a hőt?

Figyelt kérdés
A tabletta szedése során hőhullámaim voltak. Most a 13. napon 36,8 (már három napja). Ha nem megy le a 15. napig nem volt pé?
2008. ápr. 3. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is Clostyt szedtem, most volt az első hónapom, de én mértem hőt. Hőhullámaim nekem is voltak. Hogy volt e pé-d, azt a dokid úgyis látja uh-n. Mert vissza kell menni pé időszakába, és a doki nézi, h mennyi és mekkora pé érett.
2008. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudni, hogy mennyi az alaphőmérsékleted. Én is ezt szedtem, közben hőmérőztünk. Az én alaptesthőm 36,2 v. 36,3 volt, amikor felment a ciklus közepén 36,8 v. 36,9-re, na akkor jött a mindent bele...:-)Nagyon sok sikert!:-)

Egy 12 hetes kislány anyukája.

2008. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kell félidőben visszamennem
2008. ápr. 3. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kell visszamenned?Hiszen látnia kell hogy mi történt a petéiddel, mert akkor honnan fogja tudni hogy jó e így a kezelés.Nekem az első clostis kúra nem sikerült, ezért most másképp kell szednem.De nekem nézték középidőben uh-n, hogy mi is van ott bent.Amúgy mérni kell a hőt.Én biztos orvost váltanék.De ha te így is bízol a dokdban, akkor ne izgulj csak szexelj.
2008. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
IGAZA VAN AZ UTÓLSÓ VÁLASZADÓNAK, VISSZA KELL MENNI, MERT KÜLÖNBEN TÖBBET ÁRT MINT HASZNÁL. DURVÁN BE IS CISZTÁSODHATSZ TŐLE. HOGY KELLETT SZEDD?
2008. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy kellett szednem? Ne értem kérdésed.A menstruáció 5. napjától 5 napig 1 tabletta.
2008. ápr. 3. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mire kell szedni ezt a gyógyszert?
2008. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, már öt kúrán vagyok túl. hőhullámaim nekem is mindíg voltak de engem sem hívott vissza az orvos középidőben. pé. még lehet ne izgulj van akinek csak a 18-ik napon esik le a hő.
2008. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!