Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többször is lefkdtünk a...

Többször is lefkdtünk a barátommal, védekeztünk is ( Durex gumival meg Pharmatex hüvelytabival). Viszont most késik a menzim már 2 napja. Balesetet nem vettünk észre, és eddig nekem semmi problémám nincs. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
néztem a terh. tüneteket, de nem fáj a mellem, csak egy kicsit ha a mellbimbóm megcsípem, nincs hányingerem sem. tényleg semi más bajom nincs. Akko mi van? Monduk most van az érettségi, de azt hiszem annyira nem stresszeltem, h ez miatt késsen,vagy?segítsetek kérlek
2009. máj. 28. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem történt baleset,kicsi az esély hogy teherbe estél. Mi is óvszerrel védekezünk és nekem most késett 6 napot! Már kezdtem pánikolni,de szerencsére megjött. Na,akkor jutott eszembe hogy később volt peteérésem és hát ezért késett. Lehet nálad is ez van. De ha nagyon nyugtalanít vegyél egy tesztet
2009. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi meg nem is szexeltünk, mégis késett 6 napot. ne aggódj, a te korodban egyébként is normális még, ha kicsit rendszertelen a ciklusod, pár nap csúszkálás meg idősebb korban is előfordul, elég hozzá egy kis nyomás, egy kis betegség, időjárásváltozás, sportolás vagy egy jó veszekedés. Nem vagy atomóra. :-)
2009. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!