Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap múlva van a beágyazód...

Hány nap múlva van a beágyazódás a fogantatástól számolva?

Figyelt kérdés
Van a beágyazódásnak valami jele? Pl. enyhe vérzés, menzi szerű görcsök, ....
2009. máj. 27. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7-10 napon belül. Lehet jele, de nem törvényszerű, hogy mindenkinek van.
2009. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6-10 nap. Nagyon nagyon ritka ilyenkor rózsaszines folyás, ill. egy csöpp vér, de nem jellemző nagyon. Lehet szúró lüktető fájdalom is, de nekem az ég világon semmi tünetem nem volt, és ez a többség.
2009. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiammal a beágyzódáskor mensi szerű hasfájásom volt,ami sztem a fizikai munka miatt volt(lakásfelújítás).Akkor azt hittem hamarabb fog megjönni és később örültem,hogy emiatt nem lett baja.
2009. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Elvileg nekem 11 nappal ezelőtt összejöhetett a baba. Viszont a hasam már néhány napja fájdogál, úgy mint mikor meg akar jönni, és ma nagyon enyhe rózsaszínes folyásom volt délelőtt. Kb. 2 napja pedig enyhe hányingerem van szinte egész nap. Szerintetek ez baba?

2009. máj. 27. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj még 3 napot, és tesztelj! Lehet ott a baba:)
2009. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!