Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély h téved a terhess...

Van rá esély h téved a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Negatívat mutatott a teszt mégsem jön meg a menstruáció és hányinger is jelentkezik.38 évesen ez már lehet h a Klimax tünete ,vagy lehet kisbabában reménykedni?
2012. jan. 21. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit késik?
2012. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8.nap és eddig mindig a szokásosnál előbb szokott megjönni
2012. jan. 21. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a klimax még korán van, bár az sem lehetetlen sajnos. Mikor teszteltél? Ha túl korán, akkor lehet azért volt negatív, de ha most a 7-8napon akkor nem valószínű, hogy baba van a háttérben. Csinálj mégegyet, utána menj el dokihoz!
2012. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. jan. 21. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csináltál tesztet ird meg mi volt! :) Sok szerencsét hogy +++++++ legyen! :) Amugy az én egyik barátnőm majdnem 36 volt mikor terhes lett a 2. gyerkőccel... Pedig túlsúlyos is, mégis összejött neki a baba..
2012. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már csináltam egyet az negatív lett de még mindig semmi és egyre erőssebb a hányinger és a szagokra való érzékenység :S lehet elkövettem azt a hibát h nem az első vizeletből csináltam. Jövőhéten mindenképp elmegyek orvoshoz remélem + lesz az eredmény :D
2012. jan. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!