Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában voltatok néhányan,...

Mostanában voltatok néhányan, akinek késett sokat a mensije (pl. valaki kb. egy hete tartott az 50. ciklus napon) Megjött azóta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pl 60 napra jött meg, de olyan jól, hogy azóta el se akar múlni . Ennek ma egy hete. Bepótolja amit kihagyott. Kiváncsi vagyok a Többiekre is, remélem irnak majd Neked :)

2009. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok 45 napnál. Azóta elkészült a hormon + terheléses cukor és inzulinvizsgálatom. Kiderült, hogy nincs peteérésem. Határéréken belül vagyok minden lényegesből, de valamilyen index mégis arra utal, hogy valami nem egészen OK. A PCOS nem igazolódott, mivel a tesztoszteronom és az inzulinom is jó, de jelen van egy olyan anyag, ami a pajzsmirigy nem tökéletes működésére utal. Kaptam metformint és fogyiznom kell. Állítolag ez elősegíti mind a peteérést, mind a fogyást. Hát, kíváncsi vagyok! :)
2009. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 53 napra jött meg, és 6+3 napig tartott (a +3 a barnázás még utána). De én valószínűleg PCOS-es vagyok, jövőhéten megyek vele endokrinológushoz.
2009. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is írtam, hogy késik! Nekem ez volt az első fogamzásgátló mentes hónapom, és megszakítással védekeztünk. Vettem két tesztet, mindkettő nega lett. 18-án kellett volna megjönnie, és előtt kb. másfél héttel olyan fájdalmaim voltak, amik még sosem. Valószínű ezeket a bogyó abbahagyása miatt éreztem meg jobban. Iszonyúan szurkált az alhasam, és nekem soha nem fájtak a melleim, de akkor bármi ami hozzáért fájdalmat okozott. Én úgy vélem, hogy kb. akkor lehett peteérésem, bár nem akkora volt kiírva. Merthát rá kb. két hétre vagyok most hétfőn megjött. Úgyhogy pont egy hetet csúsztam bogyó abbahagyása után. Szerintem ez nagyon jó arány. Azóta is megvan, és bár kevesebb, mint az elmúlt hónapokban volt, de szerintem minden normálisan alakult nálam. Nem darabos, nem barna, hanem szép élénk piros. Boldog vagyok nagyon, mert már nagyon vártam, hogy jöjjön, viszont mostantól már nem szeretném ha jönne.

Úgyhogy szerencsére nekem a késés ilyen jól sült el. Szerintem az, hogy 35 napra jött meg teljesen normális, hisz szerintem nincsenek túl sokan akiknek rendes 28 napos ciklusai vannak. :-)))))))))))

2009. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is kesett 5 napot, ma jott meg. Terhessegre gyanakodtam, mert kb 2 hete volt barnas folyasom 3 napig, haspuffadas, faradekonysag , szurodas a hasamban. Ma elkeseredtem , hogy megjott. Nem vartam.
2009. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!