Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat olvastam a palástfű és...

Sokat olvastam a palástfű és a málnalevél teákról. Miben segítenek pontosan ezek, és hogyan kell, és mennyit kell inni belőlük? Csak gondoljátok hogy segít, vagy bizonyitott tények ezek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Peteérést serkenthetnek, a palástfű segítheti a beágyazódást, a málnalevelet szülés előtt pár hónapppal is ajánlják. Napi egy csészével, a palástfű teát a megtermékenyítés után kell inni, tehát a ciklusod közepétől a mensiig, mensi után cickafark teát.
2008. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A málnalevél tea segíti a peteérést. A mensitől kezdve kell inni napi 2 csészével, egészen a peteérésig. Attól kezdve pedig ugyanilyen mennyiségben palástfű teát, ami a beágyazódást segíti.

Szülés előtt néhány héttel újra javasolják a málnalevelet, mert puhítja a méhszájat és könyebben tágul majd.

Én ittam a teákat, nekünk elsőre összejött a babó, de nem tudom, valóban a tea miatt-e, vagy egyszerűen így sikerült. Mindenesetre a szülés előtt is fogom inni, erre sok jó tapasztalatot olvastam.

25 hetes kismama

2008. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!