Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Saját magunk hogy tudjuk...

Saját magunk hogy tudjuk megnézni a méhszájat? Honnan lehet tudni hogy nyitott vagy zárt? És melyik jelent terhességet, a nyitott vagy a zárt?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal nem védekeztünk. nem sokáig volt bennem alig 3-4 percig.(nem akartuk gumi nélkül) utána orálisan ment el.Utána késett két hetet.(de megjött)De a mellem nagyon fáj egy hónapja,álmos vagyok,ingerült,és mindig éhes,de közbe olyan mintha hányingerem lenne.pedig nincs.A fejem is fáj.egy hónap és egy hete feküdtünk le.Beteg vagyok vagy terhes?
2008. ápr. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy beágyazódás miatt késett, sok nő észre sem vesz ilyen "vetélést". Kicsitt bővebb, darabosabb vérzés kíséri, de nincs semmilyen szövődménye.
2008. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de nekem nem volt gond a vérzéssel. létszi irja meg valaki a kérdésemre a választ. nem hiszem h vetélés volt.

beágyazódás? akkor terhes vagyok? de megjött? akkor is:S ???

2008. ápr. 2. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A méhszájat saját magadnak felnyúlva érzed, hogy lent vagy fentebb helyezkedik el. Terhességet a zárt méhszáj jelenti. De a barátod lehet, hogy jobban érzi, mikor van lentebb ill. fentebb. Vegyél egy tesztet, főleg, ha nem jött meg időben (vagy egyáltalán).
2008. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a zárt méhszáj van lent. igaz?
2008. ápr. 2. 16:47
 5/7 A kérdező kommentje:
szájban nem rég mértem a hőm és 37. ez jelent valamit?
2008. ápr. 2. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kb a kommented időpontjában mérted, akkor az nem biztos, hogy terhességet jelent, mert a reggeli alaphőt kell nézni. (Közvetlen ébredés után, úgy, hogy még fel sem ültél.Ja és nem egyszer kell mérni, hanem a menstruáció 1. napjától kezdve minden nap. Le kell jegyezni, grafkont kell belőle rajzolni. a www. ciklus.hu-n ezt helsetted megteszik ingyen.)


Vegyél egy terhességi tesztet, és pisilj rá!! Abból inkább megtudod amit akarsz, mint a méricskélésből!

2008. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy az vagy szoval nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2008. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!