Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtt is kimutat...

A menstruáció előtt is kimutathatja a teszt a terhességet, ha az együttlét óta eltelt 2 hét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen.
2012. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az együttlét után 12 nappal már kimutatta, igaz iszonyat halvány volt, aztán rá két napra már egyértelmű két csíkos lett.
2012. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az együttlét a fontos,hanem a peteérés.
2012. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, de ha valakinél csak egyetlen alkalom jöhet szóba, akkor onnan kell számolni.
2012. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy hogy csak egy alkalom jöhet szóba?
2012. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szexre. Tehát csak 1 olyan alkalom volt a ciklus folyamán, hogy nem védekeztek, és esélyes lehet a terhesség.
2012. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor is a peteéréstől kell számolni!:)

Ha az az egy alkalom mondjuk a peteérés előtt két nappal volt, akkor sem onnan számoljuk!

2012. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted. Azok szokták így kérdezni, vagy legalábbis azokban merül fel az együttléttől való számolás, akiknél egy alkalom volt, mondjuk még mensi alatt, vagy 1-2 nappal utána, és esetleg izgulnak, hogy így is betalálhatott-e. Ilyenkor ugye nincs sok esélye a terhességnek, mert általában középidőben, peteéréskor van, de mint tudjuk igazából bármikor van némi esélye a dolognak. Ilyenkor szokták számolni az együttléttől, és akkor nem kell kivárniuk azt, hogy megjön vagy sem, mert tudják, hogy abban az időpontban nem történt meg.
2012. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

En szombat-vasarnapra nem varom es mar tegnap reggel pozitiv lett a tesztem, ma reggel meg meg erossebb pozit teszteltem.

2012. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen, egy alkalom volt akkor, amikor éreztem a peteérést. Most a ciklus vége felé volt még, de szerintem az a korábbi számít majd. :) Csináltam tesztet, 5 perc után jött csak egy nagyon halvány csík, legközelebb hétfőn veszek tesztet, úgyhogy majd kiderül!
2012. jan. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!