Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerekezés után mennyi ideig...

Szerekezés után mennyi ideig élnek még a spermák?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk ma szeretkezem a párommal, de mondjuk holnap vagy holnapután lesz csak pé, mennyi az esélye, hogy ebből az "akcióból" lehet gyerkőc? Vagy javasoljátok, hogy 2 naponta szeretkezzünk? Most vagyok a 16. napon. Várom a válaszokat!
2008. ápr. 2. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
azt mondják, hogy 72 óráig élnek. de szerintem akkor, és annyit szeressétek egymás amikro csak jól esik.
2008. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az átlag a 48 óra,bár ez pasitól függ.:-)Ezért mondják azt,h kétnaponta érdemes.Használj ovu tesztet nekem nagyon bevált!
2008. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia...atlag 72 ora......persze szeretkezz amikor jol esik es ne gorcsolj de segiteskeppen mehet az egesz ketnaponta...:-)Nagyobb az esely...es hiaba mondja mindenki, hogy ne szamolgass, ne meregess, ne csinalj semmit mert vannak esetek amikor igenis kell...es egy kis segitseggel(homerozes, ovuteszt, stb) nem csinalsz senkinek rosszat..csak eppen nem ekll atesni a lo masik oldalara.

Megy a drukk:-)

26 hetes kismama:-)

2008. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Majd "igyekszünk"! Mindenkinek jó babavárást! És ne feledjétek ha nem jönne össze, új hónap, új esélyek! :)
2008. ápr. 2. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
na ja:))) fő a pozitivitás gondolkodásban és tesztben is!
2008. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!