Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, ha valakinek...

Mitől lehet az, ha valakinek nincs peteérése, pedig eddig mindig volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

vasárnapra nem várom a mensit!Ebben a hónapban fura dolgok történtek velem.teljesen más volt a ciklusom,mint szokott lenni.A 10-12.napon volt termékeny folyásom,de a hőm nem ment fel úgy,ahogy szokott.Akkor valószínű nem volt PÉ?A ciklusaim 29 naposak szoktak lenni.Szinte folyamatosan érzem a bal petefészkemet és néha nagyokat szúr bele valami.Mi lehet ez?Meg vagyok ilyedve:-(

már másfél éve nem jön a pocilakó:-(


2008. ápr. 2. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Elöször is nyugodj meg. Egész hónapban figyelted a hődet? És milyen hőmérővel? Különben pedig évente ha egy két hónapban nincs peteérés az még nem baj. Ezt egy szakkönyvben olvastam. A hasszurkálást én is éreztem kb a mensi előtt egy héttel. Aztán nem jött meg és poz. lett a tesztem.
2008. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Őszintén szólva nem mértem egész hónapban a hőmet,mert 1 hónapja besokalltam és abbahagytam a méregetést.Viszont ehy hete kíváncsiságból megmértem és az előző ciklusok ekkor mért eredményeihez képest alacsony volt.:-(

Én mindig digitet használtam szájban.Ez számít valamit?

2008. ápr. 2. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A digitális nem annyira megbízható,mint a higanyos és szájban vagy hüvelyben kell mérni. Egyébként én most pont így vagyok,mint te,pár hónapja próbálkozunk és kb. 1 hét múlva nem kéne megjönnie de már 4 napja hasszurka van és ma nagyokat szúrt bele,ahogy te is írtad.Eddig még ilyet nem tapasztaltam,de azt olvastam és itt is azt írták nekem h ez a szurka a beágyazódást jelentheti.Egyébként a hőddel ne foglalkozz,mert csak idegesít,ugyanis nem mindenkinél működik a dolog.Egycsomó ismerősöm normál hővel lett babás,nekem volt olyan,h reggel 37.1 volt két óra múlva mégis megjött,azóta nem méreghetem én sem.Szóval ne ijedj meg,reménykedjünk h beágyazódás zajlik éppen.Drukkolok!
2008. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!Nagyon szurkolok neked!Írsz majd,hogy épp mi történik veled???
2008. ápr. 2. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első választ én irtam. A higanyos hőmérő szerintem is jobb. Mérheted a hődet szájban nyelv alatt v. hüvelyben. A hőmérő már engem is becsapott, szóval bármi lehet. Drukkolok hogy sikerüljön!!!!
2008. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt,hogy becsapott?Kíváncsi vagyok!

pussza

2008. ápr. 2. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok.A hőmérő bizony könnyen becsaphat úgy,h esetleg magasat mutat,mégis megjön,vagy alacsonyat,mégis baba van.Mindenkinek máshogy reagál a szervezete a babára.Van olyan ismerősöm,aki babás lett és a mensi kimaradása előtt fázós volt, méregette,de még csak hőemelkedést sem jelzett a hőmérő mégis baba volt. Nálam negyedik napja van ez a szurka,peteérésnél is volt hasonló,meg ovu tesztet is használtam,szóval remélem ez tényleg a beágyazódás.Próbálok pihengetni,most még a mozgást is hanyagolom,pedig rendszeresen szoktam aerobicozni.Azt mondják,ilyenkor ez a jó.Nagyon várom,h elteljen ez az egy hét és kiderüljön,mi van.Bizakodó vagyok,mert eddig még egyszer sem tapasztaltam ezt a szurkálászt ilyenkor.Te hogy vagy?Mindjárt itt a hétvége,:-)Mikor volt a ciklusod 1. napja?
2008. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Március 8-án volt az első napja a ciklusomnak!Hát remélem igazad lesz,és csak becsap a hőmérő.Nagyon szurkolok neked!Ez a szurkálás nagyon jó jel!szerintem te babót vársz!

2008. ápr. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!