Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a beágyazódást a...

Befolyásolja a beágyazódást a cipekedés? Vagy majd ha már pozitív a teszt, utána nem szabad emelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megemeled magad (szokatlan vagy nagyon nagy súly), az biztos nem tesz jót, se sima "cipekedés" nem fog megártani, ennyi erővel minden sport is ártana, és falvakban, ahol sok a tennivaló, nem születnének gyerekek :)
2009. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megmosolyogni való buta kérdés, mert ez engem is érint és érdekel, mert nekem is kell sajnos nehezet emelnem és én is félek attól, hogy valami bajt okozhat. Végülis nem hiába szokták tanácsolni a kismamiknak, hogy vigyázzanak magukra, csak óvatosan. Az emelés milyen problémákat okozhat, ami miatt esetleg baj történhet? Vannak itt olyanok, akik terhesen nehezet emelgettek, de nem lett baj, vagy fordítva sajnos baj lett belőle? Nekem kell kb. 15 kilós ládákat is emelnem. Lehet, hogy csak a fogása miatt, de nekem nagyon nehéz, néha csak tolom a csúszós padlón.
2009. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig félek, hogy valami már nagyon megerőltető lehet,amit amúgy észre sem veszek.Havat lapátoltam és mostmár bánom.Lehet ettől is már valami bajunk?
2010. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!