Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a bal petefészkem...

Tegnap a bal petefészkem nagyon szúrt. Lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
Ma úgy érzem, mintha valami bizsergés lenne szintén a bal petefészkemnél. A hőm ma is 36,5 volt, és ma vagyok a 16. napon! Lehet, hogy valamikor itt az idő?
2008. ápr. 2. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, de az a legjobb, ha 2 naponta együtt vagytok a pároddal. akkkor nem lehet gond. és nézd a folyásodat is. ha átlászó, nyálkás, akkor jó!!!
2008. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Egyébként a folyásom átlátszó és nyálkás már tegnap óta! Mennyi idő mulva következhet be a peteérés kb. szerinted?
2008. ápr. 2. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, én ma vagyok a 15. napon. Nekem vasárnap és hétfőn volt tojásfehérjém, tegnapra teljesen eltűnt, viszont a hőm tegnap volt 0,2-vel magasabb. Szerintem ma mindenképpen essetek egymásnak! Hajrá!!
2008. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél ovu tesztet,akkor 100%-os választ kapsz a kérdésedre.Egy csomagban 5 darab van,de ha figyeled a jeleket,folyás,stb. akkor elég,ha egyet csinálsz és ha pozitív,akkor 24-48 órán belül bekövetkezik az ovuláció.Hajrá!
2008. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!