Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsen ki jó nőgyógyász? Hol...

Pécsen ki jó nőgyógyász? Hol rendel?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Bédi Beát ajánlom, neki viszont csak magánrendelése van, de a megyeiben megtalálod, mert amúgy ott szülész orvos. Akit mindenképp kerülj el, az a Michelisz László (Veress Endre u.-i sztk), én hozzá tartozom körzetileg, egy rémálom, ritka bunkó.
2008. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi gyors választ!
2008. ápr. 1. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
én is pécsen szültem.szilágyi az a legjobb!
2008. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én három orvost is tudok aki nagyon jó és normális!/mindegyiknél szült már ismerösöm/ Dr.Labossa Gusztáv/megyei/Dr.Hartmann Tamás/megyei/ Dr. Várnagy Ákos/klinika/ Én a Hartmannhoz járok és nagyon meg vagyok elégedve vele pedig nem magánrendelésre hanem az ambulánciára! Ha több információra van szükséged...IRJ! Minden jót!!!
2008. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó doki a Megyeiben: Világi Szabolcs (rengeteg a betege) rendel magánban keddenként a Veressben (5000 ft.

Baross Péter ő nagyon kedves és figyelmes Megyei: (rendel kedden az ambulancián). Magánban a Veresben rendel

Én Várvizy Zoltánhoz járok Megyei:(csütörtök az ambulancián)

Magánban a krisztina Téren rendel

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%
Valaki meg tudná adni Bédi Bea elérhetőségeit?
2008. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy a megyeiben rendel.
2008. júl. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!