Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire magas a 40,3 ug/ml...

Mennyire magas a 40,3 ug/ml prolaktín?

Figyelt kérdés
Ma lettek meg az eredményeim, de még nem mind, eddig a prolaktín szintem aggaszto, szerintetek mennyire magas?mennyi az esélye h ezzel a szintel teherbeessek?Még nembeszéltunk az endokrinologussal ,és csak joo heten megyek hozza az eredmények miatt, addigis ha valaki tud ehhez hozzászélni, azt nagyon megkoszonném!

2012. jan. 12. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30 a normális, magas, de nem vészesen.
2012. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Nekem 58 volt, pár hónapon belül lement.

Mondjuk, az is fontos, hogy mi okozza. Ha stressz, akkor nem valószínű, hogy maradandó módon le lehet nyomni, ha egyéb, akkor igen.

Nekem nem sikerült ezzel teherbeesni, szerintem ameddig nem normalizálódik, neked sem fog. DE jobb, ha nem jön össze, mintha elvetélsz emiatt! Úgyhoyg csak nyugi, minden rendben lesz!

26 hkm

2012. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magátol vagy gyoszerrel vitték le neked? elore is koszi a választ!
2012. jan. 13. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Gyógyszerrel. Bromokriptinnel. Nem egy leányálom, de ki lehet bírni :)
2012. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a prolaktinom. Mondjuk a papiromon 23 volt a határérték és nekem 30 volt. Az orvosom homeopátiásan akarta kezelni és Mastodynont irt fel. Nem tudom hogy sikerült-e ettöl levinni,de terhes nem lettem. Most várom megint a hormon eredményt. kiváncsi vagyok milyen lesz most az értékem.
2012. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!