Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes voltam?

Lehet hogy terhes voltam?

Figyelt kérdés
Már szinte biztos voltam benne hogy terhes vagyok, fájtak a melleim hányingerem volt és két napot késett a mensim már tesztet akartam csinálni amikor két nap késés után megjött, de nem úgy mint máskor nagyon sok volt, 9 betétet használtam el egy nap és két napig tartott. harmadik napra pedig amilyen hírtelen megjött úgy el is múlt teljesen. Szerintetek mi lehetett ez? Hallottam már spontán vetélésről csak nem tudom hogy az milyen?
2008. ápr. 1. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonság kedvéért menj el orvoshoz. Mert ha ez spontán vetélés lehetett, akkor kell, h lásson egy orvos.
2008. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, h. ha több volt a mennyiség és még darabos is, lehet vetélés következménye. (nekem is volt már ilyen, igaz nekem nem késett, de ugyanezek a tünetek voltak). Ha nagyon sok volt, legalább jól kitisztult a méhed, legközelebb nagyobb az esélye a fogantatásnak.
2008. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam tavaly augusztusba. Csak nekem 5 napot késett.De én már csináltam tesztet ami pozitív volt. Elmentem dokihoz,aki megnézett és mondta,hogy spontán vetélésem volt.Menj el egy orvoshoz mindenképp,ő többet fog tudni mondani.
2008. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha vetélés volt attól lehet tovább próbálkozni? neked mikor sikerült utánna teherbe esni? most készülök az orvost felhívni,mennyi ideig tudja megállapítani hogy vetélésem volt.Mert nem tudom mikorra kapok időpontot.
2008. ápr. 1. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy vetélés után hagyjunk ki 3-4 hónapot (egyébként nem én vagyok az előbbi válaszoló), hogy regenerálódjon a szervezet, de vki szerint rögtön utána is lehet próbálkozni.
2008. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!