Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még normálisnak mondható,...

Ez még normálisnak mondható, vagy keressem fel a nőgyógyászomat?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben volt egy missedem :( Azóta 2X megjött pontosan,az első vérzés nagyon erős volt,a második már normálisnak mondható.A legutóbbinál csalódtam mert azt hittem végre sikerült megint,de sajna késett egy teljes hetet és elég enyhén vérzek.Terhes nem vagyok mert teszteltem és a hőm is leesett.Kérdem én: Lehet legutóbb nem volt ovulációm?És ha nem volt,az nem okozott kárt bennem?Véletlenül nem ebből alakul ki a PCOS? Mi lesz a petével ha nem szabadul ki a tüszőből? Köszönöm aki időt szán rám :)
2012. jan. 12. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam,hogy iszonyúan görcsölök emellett a kevéske vérzés mellett..
2012. jan. 12. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom normális esetben felszívódik. amúgy meg lehet nem érett pete, van olyan a nők életében, hogy nem érik pete, sőt nem mindenhónapban törvényszerű, h érik, és a kor előre haladtával csökken a termékeny hónapok száma. a pcos akkor alakül ki úgy tudom, ha nem csak nem szabadül ki a pete, hanem hormon zavar is fennál. ha aggódsz keresd fel a dokid és egy egyszerű ultrahangos vizsgálat megnygtathat! remélem segítettem
2012. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor a köv.ovum is tolódik 1 héttel? Mert szeretnék ovu-tesztezni,hogy mikor kezdjem el.Bocsi,nincs több kérdés :D
2012. jan. 12. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy nem igazán értelek bocsi:), októberben volt egy missed ab-od (sajnálom) aztán kétszer megjött rendben, majd egy hét késéssel, ami a mostani? lehet nem állt vissza minden még a helyére, hormonilag, azért késik, vagy most stresszesebb voltál..., ezek miatt lehet a következő mensid is lehet kiszámíthatatlanul jön meg, de az is lehet, ha 28 naposak pl a ciklusaid, akkor a mostani mensi első apjához képest 28 napra, akkor a pé rendes időben kell legyen, normál esetben, de tudod, hogy emberenként és életciklusonként, hangulattol mindentől befojált dolog, azért lehet mensi előtt és után is akár egy nappal teherbeesni, ert bármikor lehet:). én egyébként a helyedben vennek a vaterán egy csomót és egy hónapot minden nap végig tesztelnék, mert lehet pont nem jó helyen keresnéd, és akkor egy csomó pénzt dobtál ki a drága teszre, ráadásul még agódni is fogsz, hogy lehet nincs ovud... remélem segítettem és érthető voltam, bocsi de már kicsit késő van!
2012. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly márciusban volt missed ab., októberre állt helyre minden. Doki szerint már hamarabb, de én éreztem, hogy ez még nem olyan, mint régen. De ha minden igaz, akkor most ismét sikerült.

Kívánom neked, hogy mielőbb babás légy!

Ha pár hónap múlva sem érzed, hogy rendeződött volna a ciklusod, akkor menj vissza a dokihoz, és nézess hormonokat!

2012. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak a mostani késett,a harmadik :) szerintem megértettél,mert úgy írtál le mindent ahogy én gondoltam.És lehet igazad van,ki tudja most mikor lesz peteérésem és lehet megérné mindennap ovu tesztezni most :) Kedves utolsó is segített,remélem sikerült most neked és köszi a jó kívánságot! Húú akkor ez a hónap izgi lesz :)
2012. jan. 12. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!