Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippelnétek a kedvemért?...

Tippelnétek a kedvemért? Terhes vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
Holnapra, vagy szerdára nem várom. A hőm általában le szokott esni a nemvárt előtt 1-2 nappal. Ehelyett most felment 37,1-re. Erre is volt már példa, egyszer babás voltam, egyszer nem, csak a görbém megviccelt. Nem merek egyenlőre tesztelni. Ja, és ez a harmadik ciklusom a missed ab után, és az első, amiben próbálkoztunk, szóval nagy csoda lenne...
2009. máj. 25. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod csatolni a görbéd?
2009. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akartam, csak lemaradt. :) Íme: [link]

Köszi, hogy megnézed.

2009. máj. 25. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj,de jó,még valaki,aki holnapra vagy szerdára nem várja.Én vasárnap teszteltem,de - lett.Nem teszek még le róla.Szerintem a nemvárt napján tesztelj csak.Ha igy marad,szerintem babás vagy
2009. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha holnap is 37 fölött marad, akkor ez inkább baba mint mensi.

Higgy a csodákban, nekem is missed utáni első próbálkozós hónapban összejött! :)

12 hetes km

2009. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!