Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinél hogy ugy...

Volt már valakinél hogy ugy éreztétek ez a hónap nem sikerült de a következő hónap biztosan fog?

Figyelt kérdés
Aki volt már így tényleg össze jött a következő hónapban?
2012. jan. 11. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
de még hányszor..... :(
2012. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4. hónapban tudtam, hogy nem fog sikerülni és valamiért éreztem, hogy az 5. hónap lesz az ahol végre sikerül. Most várom, hogy tesztelhessek, elvileg már meg kellett volna jönnie, de késöbb volt peteérésem így csúszik az egész, legközelebb pénteken tesztelek, remélem bejött a megérzésem.
2012. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Második babám "gyártásánál" először nem sikerült, mert akkor még nem tudtam, hogy 35 napos ciklusom van (mivel szoptatás után voltam). Utána egyből sikerült :)

Most a harmadik baba "gyártásánál" a múltkori peteérésnél beteg volt a férjem. De majd most sikerülni fog. Tudom :)

2012. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!