Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy nem? Olyan...

Terhesség, vagy nem? Olyan halványcsikos lett a tesztem minha ott sem lenne. Inkább a háttere szinezödött el picit, és a csik abban van, majdnem fehér, és más is látja! Nem jött meg a mensim 19-én!

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az alattad kérdező. Ugyanez van velem is! Nekem is látja mindenki. Nem tudom, mi lehet! Szorítok nekünk! :)
2008. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is annyira halvány volt (Lily), hogy nem hittem neki, csináltam vagy négyet, mire a férjem mondta, hogy most már hagyjam abba ne költsek több pénzt tesztre. Azóta boldog 16 hetes kismama vagyok. Szerintem egy teszt még kellene, egy jó minőségű (pl. Discolor+)ha azon is látsz valamit kezdhetsz örülni, de várj még, ha két hétig nem jön meg, mehetsz dokihoz!Sok sikert!
2008. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is az alábbi üzenetre válaszoltam. Én is szorítok nektek. Milyen színt ír az útmutató???
2008. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia!Holnap csinál a doki menotesztet,az tutibb lesz!!
2008. márc. 31. 21:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Rózsaszin!!
2008. márc. 31. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt,sőt a rendes labor teszt is bizonytalan lett.Egy hét múlva kellett ismételni.Akkor már elég konkrét volt.:)

33 hetes kismama

2008. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hidtem a szemem káprázik:))A 2.válaszolonak üzenem:Rajtad kivül látta valaki?Neked is olyan fehéres volt?(Mert szerintem nem azért lett ilyen mert ott kéne lennie a színnek,mert a többin nem volt semmmi...!)
2008. márc. 31. 21:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Már voltam kedden hüvelyi Uh-n de nem látott semmit ezért holnap menotesztet csinál.Ebböl még mi derülhet ki?Mikor nem jött meg 5 napig csak barnáztam!Szerintetek?
2008. márc. 31. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az alattad kérdező vagyok.

Majd írj mindenképp, hogy mi volt a dokinál!!!

Olyan jó lenne, ha mi is úgy járnánk, ahogy a neked válaszoló 33 hetes kismama... :))

2008. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon szeretném reméljük...!!Majd irok!
2008. márc. 31. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!