Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy csík a tesztablakban...

Van egy csík a tesztablakban is, de az a rózsaszín háttérhez képest világosabb, szinte fehér! Akkor az most mi lehet? Ha a fehérségével emelkedik ki a "háttérből", akkor negatív a teszt?

Figyelt kérdés
1 nap késéssel teszteltem reggel Corax-szal. Biztos, hogy csík, az szépen látszik. Volt valakinek ilyen?
2008. márc. 31. 21:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Az előző teszt nem "ilyen" volt, hanem ott valódi sötétebb, árnyékszerű csík látszott, de nem árnyék volt, mert jó sokszor megnéztem. :)

Március 8-án voltunk együtt, akkor volt pé-em. És pé-t követő 20-21 napra szokott csak nekem megjönni! Mindig ilyen hosszú ciklusom van, 43-45 nap!

2008. márc. 31. 22:32
 12/22 A kérdező kommentje:
márc. 8-tól 17-ig egyfolytában szurkálást éreztem a jobb oldalamban. 17-e óta már jobb, de akkor volt egy nagyon fájdalmas, vagyis inkább csípős érzés. Mintha belecsíptek-szúrtak volna. Rá 4 napra teszteltem, 21-én, az lett a halvány csík. Most meg 10 nap múlva ez a fehér csík lett...
2008. márc. 31. 22:38
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia. Én voltam a negatívra voksoló válaszoló. Ha volt már halvány csíkos, akkor, az pozitív. De mindenesetre érdekes, hogy többen is írják, hogy ugyanígy jártak a fehér csíkkal. Mert, ha pirosat írnak, akkor miért fehér?? Lehet hibásak voltak... Másik fajtára voksolok én is. (próbálj más fajtával..) :-)))
2008. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja, a halvány csík is csík, igaz..
2008. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy szorítasz!

Veszek másfajtát, hátha látok egy normális csíkot is! :)

De érdekes, a felettem kérdezőnek a 33 hetes kismami azt írta, hogy neki is ilyen lett. Olvastad?

Szeretném elhinni, de nem merem...

2008. márc. 31. 22:55
 16/22 anonim ***** válasza:
sajna szerintem is nega
2008. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot, és egy másikfajtával tesztelj újra! Szorítok! Írd majd hogy mi lett! Szorítok!
2008. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért halvány a csík, mert még nem termelődött elég hcg a szervezetedben, később erősödnie kell, de ha nem akkor inkább menj orvoshoz, mert lehet, hogy nem termelődik elég hcg. Ha terhes vagy, látni fogja az orvos a petezsákot. Túl sokat se várj, nehogy baj legyen!
2008. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Erre a fehér csíkra gondolsz halványként, ami a főkérdésben van? Vagy az előzőre, amit 11 napja csináltam?

Akkor szerinted az most talán pozitív?

2008. ápr. 1. 09:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Szioka!Szerintem neked összejött!!!Gratula!!!!!A fölötted lévö sorstársad:)
2008. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!