Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy újabb cysta?

Beágyazódás vagy újabb cysta?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló abbahagyása után a ciklusaim: 42,54, 62 napra alakultak.Az középsőnél barnázás, vérezgetés volt 19 napig, az utolsünál a 12.napon elmentem dokiho. Polycystás a bal peteféskem, a jobbnál nincs ilyen elváltozás.Duphastont kaptam, amit szedek is, 2x1-et. Szerdán fogy el. Tegnap és ma enyhe görcslés mellett maszatolás jelentkezett. Egy héttel ezelőtt voltam együtt a párommal. Akkor szurkálást éreztem a petefészkeimnél. Most is, de nem állandóan. Lehet ez beágyazódás vagy nem elég a gyógyszer adagja? Újabb cysta vagy esteleg a felszívódás jele lehet?

A válszokat előre is köszönöm.


2008. márc. 31. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár tudnék valami okosat írni!!! utána nézek, ha találtam valamit megírom.
2008. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na nekem is volt cystám,és én norcolutot kaptam rá! És elmult. Azt mondanám neked,hogy lehet bizony az is hogy most mult el a cystád. Azt onnan tudod meg,hogy az utolso menzid hány napos volt?Mert ha 35 nál több akkor még volt cystád és az elmulás jeleit érezted. De ha már az utolsó menzid 35nap alatt volt akkor tuti beágyazodás.ha kérdésed van irj
2008. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon rendesek vagytok! Remélem múlik és nem egy újabb jön... De fő az optimizmus! :)
2008. ápr. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!