Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » úgy érzem most sikerült a...

úgy érzem most sikerült a babó! Ti is voltatok így? Még 2napom van nem vártig. Már egy hete puffadok meg szúrkál a hasam! A cicim nem fáj, de a bimbóm kicsit lilás pirosas meg néha van rajta fehér pötty! Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
tényleg létezne a női megérzés?
2012. jan. 10. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Reménykedni persze, hogy lehet, egészen addig, amíg meg nem jön. :) Nagyon szurkolok, hogy baba legyen!!!
2012. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek sosem jöttek be, pedig hosszú időn át minden hónapban megéreztem. Amikor az esélytelenek nyugalmával vártam hogy megjöjjön, akkor nem jött meg.
2012. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és a férjemnek nem lehet természetes úton gyermekünk, hosszú kivizsgálások, várakozás, csalódások után a 3. lombikbeültetés sikerült, abból született meg a kislányunk.


Két hete úgy ébredtem, hogy furcsa érzésem van (mensi előtt voltam 4 nappal) és úgy éreztem terhes vagyok. Nem tudom megmondani miért, egyszerűen így éreztem. Volt otthon teszt, meg is csináltam, hát negatív lett, jobban mondva időn túli halványka valami, de inkább amolyan ha akarom látom, ha akarom nem.

Megismételtem másnap a tesztet, erősebb lett a csík, de örömünk nem tartott sokáig mert a 3. és 4. napon full negatív tesztjeim lettek. Hívtam a dokimat és ő azt mondta, valószínű biokémiai terhesség és felszívódott. Hát volt sírás, gondolhatod. De én mondtam a páromnak, nem tudom miért, de én úgy ÉRZEM, hogy terhes vagyok! Dokim behívott vérvételre, és egyértelmű volt BABÁT VÁROK!


Úgyhogy nálam egyértelműen működött a belső megérzés, vagy fene sem tudja mi!


Drukkolok Neked!


10 hónapos kislány anyukája+ 5 heteske

2012. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZIA, nálam is működött a női megérzésem. Mi fél évig próbálkoztunk babával, de nem jött. Minden hónapban vettem a teszteket, meg is csináltam, reménykedtem, de nem éreztem, hogy terhes lennék. Volt egy spontán vetélésem is, az egyik hónapban a teszt pozitívat mutatott. Boldog voltam, de úgy nem hittem el a terhességet, nem éreztem magam annak. 1.5 hét múlva megjött. De 2010 áprilisában meg nem magyarázható érzés volt rajtam, egész hónapban. Biztos voltam benne, hogy teherbeestem. Éreztem. Nem fizikailag, de tudtam, hogy teherbe estem. A pozitív terhességi teszt látván már meg sem lepődtem. Ma már van egy egyéves fiam. :) Szóval van ilyen. Drukkolok, majd írd meg mi lett.
2012. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a bimbom sotetedett es az udvarban lett feher potty . Lehet jol erzed :) nekem nem vart elott 3 nappal a rossmanos facelle pozitiv lett .
2016. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!