Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maga a beágyazódás folyamata...

Maga a beágyazódás folyamata meddig tart? Mármint amikor a megtermékenyült petesejt befúrja magát a méhfalba.

Figyelt kérdés
Két napja érezhetően szúrkál a méhem (amit eddig soha nem tapasztaltam). Végre behúzta a gép a pémet, de ha tényleg akkor volt, akkor nem értem a tüneteimet. Tényleg akkor volt peteérésem? Köszönöm. [link]
2009. máj. 24. 15:08
 1/2 A kérdező kommentje:
12.napon volt a legalacsonyabb hőm, és tojásfehérjés nyák, de viszont a 15. nap után lettem teljesen száraz. Azt hallottam, hogy tüszőrepedés után szárazság lép fel. Igy van szerintetek? Ha terhes lennék, akkor melyik nap foganhattam volna meg?
2009. máj. 24. 15:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia sztem 15-n repedt meg a tüszöd és megy felfelé a höd ami jo, mert van hormontermelés.. a progeszteron fenn tartja a höt. ha fenn marad terhes lehetsz.. a beágyazodás a megtermékenyüléstöl kb. 6 vagy 7 nap.. mert pár napig a petevezetöben van aztán a méhben és ott is cssak 2 nap mulva ágyazodik be. igy tudom. szoval a 16-hoz 8 napra talán érezhetsz beágyazodásos tüneteket. bár nagyon kevesen érzik meg.

32

2009. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!