Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezhet ilyen?...

Szerintetek létezhet ilyen? Van egy aranyos, eleven kislányunk (2 éves), akinek szeretnénk kis tesót, már fél éve, de nem jön sajnos. Ő az első hónapban megfogant. Lehet azért nem sikerül a második baba, mert a testem nem akarja?

Figyelt kérdés

Agyban eldöntöttem, hogy jöhet, de lehet nem vagyok rá felkészülve teljesen?

Van egy 6 éves unokatestvére, aki nagyon eleven, szófogadatlan gyerek, sokat van velünk, vigyázok rá, sajnos nincs jó hatással a lányomra. Vágyom, hogy legyen 2. baba, de ők ketten együtt olyan elevenek, hogy nem tudom két gyerekkel, hogyan tudnám elvégezni a dolgokat a háztartásban és egyebekben, hogy ne legyek idegbajos.

Lehet emiatt nem sikerül a baba, vagy ez hülyeség?!

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett!


2012. jan. 8. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok!Azzal a különbséggel,hogy nekem talán most sikerült!Az én lányom is rettentően eleven!Februárban lesz 2 éves,és elmondása szerint kiböki a tesó szemét!:)Azért azt nem fogom hagyni!:)

Szóval mi is görcsöltünk rendesen,aztán decemberben elkezdtem inni a fogamzás teakeveréket,és úgy tünik bevált.Tegnap teszteltem egy halvány pozitívat!

Amúgy én is robbanékony vagyok,de nem aggódom!Szerintem nem lesz gond nálad sem,csak lehet kicsit ti is rágörcsöltetek,ahogy mi is!Lazíts,és csak élvezzétek az együttléteket!:)

2012. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ne az unokatesóból indulj ki, nevelés kérdése is, mennyire lesz szófogadatlan a gyerek, és a tiédet te fogod nevelni, nem az unokatesó szülei. Ne stresszelj, és minden rendben lesz :) Remélem, hamar összejön a baba.

Első válaszolónak gratulálok a babához :)

2012. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem baromság. Nekem az első baba első hónapban jött össze, a második a 8-ban. És nem magyaráztam bele ilyeneket. Az elsőnél voltunk szerencsések.
2012. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtatok.

Kedves első gratulálok! Milyen teakeveréket iszol? Lehet nekem is el kellene kezdenem valamit szedni.


Tudom nevelés kérdése, csak mivel sokat van nálunk, remélem a lányom nem tanulja el tőle a sok rosszaságot, mert felnéz rá.


Nem bebeszélem magamnak, csak felmerült bennem, mi van ha e-miatt nem sikerül.


De remélem ebben a hónapban végre sikerül, mert várjuk szeretettel. :)

2012. jan. 8. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, kedves előző, ne tudd meg hányan esnek teherbe pszichoterápia utána, a debreceni klinikai rendszerben pl. el is küldenek rá az asszisztált reprodukció folyamat előtt.


Ettől még nem biztos, hogy ez áll mögötte, te tudod, hogy milyen mértékű stressz van benned emiatt, de a pszichés gátlás, mint jelenség, működik!

2012. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy.Ha egy babának jönni kell az jön is.Ezt nem lehet irányítani.Ezért van az is,hogy sokan esnek teherbe védekezés mellett,nem akarnak gyereket,de mégis kapnak egyet.Nekem is van 1 másfél éves kisfiam aki 7 hónap alatt jött össze,pedig már nagyon akartuk,most már 8. hónapja próbálok újra teherbe esni és még semmi.Néha rágörcsölök,néha nem és semmi.Néha félek,mi lesz két gyerekkel néha úgy érzem nem lesz gond és semmi.Majd jön,ha kell,ha akar,ha nem megyek vissza dolgozni.
2012. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok,és én ezt a fogamzás teakeveréket ittam.A herbária oldaláról rendeltem a teákat,mert erre felé nem nagyon van olyan bolt,ahol mindet megkapnék.+a barátcserjét kapszulában szedtem.Maradt is belőle rendesen,mert azt terhesen már nem tanácsos szedni,így azt abbahagytam.A teakeveréket még iszom keddig,aztán onnantól már csak a palástfüvet.

[link]

2012. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!