Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » De jo lenne! lehet baba?

De jo lenne! lehet baba?

Figyelt kérdés

ez a 38.napom.És még menzi sehol.Hála Istennek!!!

De szokott késni.Van mikor 40.napra jön meg.De most volt peteérésem is .És nemérzek menzis érzéseket.Ha meg érzek ritkán,És enyhén.Amikor máskor késik akkor előtte 2 hétig görcsölö. Most nem!!!!!

A hőm hüvelyben 37,1

Szerintetek??????,

Remélem sikerült.

Már 15 honapja probálkozunk.

NEm teszteltem még de nem is tervezek,mert ha se baba se menzi az a legrosszabb.


És hüvelyben a hőm az jo?

Vagy ott alapbol is magasabb?


2008. márc. 31. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha ez a hő a reggeli első, úgy hogy még pisilni se kelltél ki, akkor tökéletes.A kisebb mensi görcsök is természetesek a terhesség alatt, nekem úgy a 12.héten szüntek meg teljesen.Nekem a 7.hétbe derült ki, mer voltak mensi görcsök, és 2 szer nagyon picit véreztem is, aztán már be jelentkeztem a dokihoz hogy baj van, mire javasolt egy tesztet, és egyből piítív lett. Azért még várj a tesztel, legalább 1 hetet.Nekem nem voltak rosszulétek,csak a 9.hét környékétől és az is megszünt a 12.hét környékén. Én drukkolok.36 hetes kismama
2008. márc. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól hangzik a dolog! Simán lehetsz babás. Próbálkozhatsz teszttel, lehet, hogy máris pozitív, de ha mégsem, ne keseredj el. Mindenkinél más a terhesség elején a hcg hormontermelődés intenzitása, akinél alacsonyabb, annál később lesz pozitív a teszt. Nekem 6 hetesen mutatta ki, amikor már az uh-val is láthattuk, hogy van ott benn valaki. :-))

Szorítok neked, sok sikert!

25 hetes kismama

2008. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor volt a pé-d? mert attól számított 14-16 nap múlva szokot megjönni. Ha ezt tudod, akkor számolj úgy, és rájössz, hogy késik vagy sem. Ja és a hüvelyi mérés az tökéletes. Ameddig ennyi is marad, addig jó vagy és reménykedhetsz. A tesztet és sem ajánlom egyenlőre.
2008. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ez a hő reggeli első és ráadásul még hüvelyben is mérted, akkor reménykedhetsz! De azért ne éld bele magad! Nekem a múlt hónapban 7 napot késett, a hőm is 37 feletti volt, de sajna megjött! Neked ezt nem kívánom! Sőt azt kívánom, hogy még jó pár hónapig ne jöjjön meg, és most már az a várva várt baba jöjjön inkább! Ne tesztelj még szerintem sem, várj még picit, ha tudsz persze! :) Nagyon drukkolok és szorítok neked! Írj majd hogy mi lett!
2008. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!