Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosom javasolta hogy szedjem...

Orvosom javasolta hogy szedjem e ebben a hónapban a norcolut gyógyszer összes szemét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Múlt hónapba is azzal jött meg mert 3 hónapig nem volt menzim és a gyogyserrel jött meg akkor 7 napig kellet szednem mg is jött 4 napra rá ahogy be szedtem.és most azt mondta hogy a görém szépen alakult és valószínű a gyógyszer pete érést is csinált.és azt javasolta hogy ebben a hónapban szedjem be az összes gyógyszert 10 napon keresztül és ha esetleg teherbe esnék akor a babának ez a gyógyszer nem árt sőt meg erősíti hogy meg maradjon.ez valóba így van tud valaki nekem erről mondani valamit?előre is köszönöm
2012. jan. 5. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az orvosod nagyon sokat tud erről. És az ő véleménye legyen az első.
2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez így van,bízz benne.Sok hónapon át szedtem Norcolutot,én is így voltam,mint te.
2012. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha esetleg teherbe esnék a babának semmi baja nem lesz a gyógyszertől?
2012. jan. 8. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első hat hétben nincs olyan kapcsolat közted és a baba közt, hogy a gyógyszerből bármit is érezzen. Ha most sikerülne, akkor norcolutról valószínű utrogestanra fog váltani. semmi baja nem lesz. De gondolod, hogy adna neked ilyet az orvos, és azt mondaná, hogy nem árt a babának, ha lenne adat arról, hogy árthat?
2012. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nem gondolom azt csak azért kérdeztem hogy a norcolut az meg hozza a menzit és attól tartottam hogy ne hogy ha be sikerül a baba akkor menzi legyen és azzal el menjen a pici.nem értek még ezekhez a gyógyszerekhez ezért kérdem.
2012. jan. 8. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj! :)
2012. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Norcolut kifejezetten támogatja a terhességet,segíti a beágyazódást,mivel megvastagítja a méhnykh.-t.Sárgatest-jellegű hormon(olvasd el a papírját).Ezért képes meghozni a mensit is,ha abbahagyod,akkor megvonásos vérzést csinál.Anno én is féltem,h megszakad a terhesség(ha az vagyok),ezért fontos,hogy tesztelgess majd sűrűn az abbahagyás környékén,nem e terhes vagy.De még ha az is vagy,és abbahagyod a gyógyszert,akkor sincs hatással a terhességre,abban az esetben,ha erős terhességről,rendesen beágyazódott magzatról van szó.Ha pedig gyenge a terhesség,akkor vszínű Norcoluttal(vagyis sárgatesthormonnal) is elmegy a baba.
2012. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen a válaszokat!

Most 11. től be kell szednem az összes norcolutot egy dobozzal.aztán meg kapok a következő hónapban egy másik gyógyszert szerintem a clostit, és azt kell szednem.

2012. jan. 9. 08:29
 9/10 mezei éva válasza:
kelene egy ki s segitcség norkolutal jön meg csak,és aguszt-ban kelene megyek vissza a dokihoz menszi harmadik napján mikkor kezjem el szedni?én gondoltam hogy holnap kezem el (az 11-e juli)és aguszt7-én kelene megjöjön egész pontosan hogy 10-én lene menszi harmadik naja. elöre is kösszönöm, várom a válaszotokat,, nagyon sürgös lene
2012. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mezei éva válasza:
eltévesztetem a dágtumot agusztusban kezdem el szedni a norkolutot hogy agusz-8-án meg jöjön
2012. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!