Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az alhasamnál,...

Mitől lehet az alhasamnál, pontosabban a bal petefészek felé szurkáló érzés?

Figyelt kérdés
A 17. napomon volt peteérés,most vagyok a 22. napon,viszont ma egész nap szurkáló érzésem volt,ilyet még nem tapasztaltam korábban.Lehet esetleg beágyazódás?Van valakinek hasonló tapasztalata?
2008. márc. 30. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. nekem 1 hete késik és én is ilyet éreztem a bal petefészkemnél nyomást érzek. de nem mindig csak néha. de még nem teszteltem.
2008. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hőd?
2008. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mértem a hőmet mert nálam elég problémás,ugyanis a munkám miatt szinte minden nap más időpontban kell kelnem.Próbálkoztam vele korábban,de nem nagyon volt sikeres,volt olyan,h 37.1 volt ébredéskor,a délelőtt folyamán mégis megjött,azóta nem méregetem.
2008. márc. 31. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez volt az egyik tunetem. Azota masoktol is hallottam, hogy 1pontban szukallast ereztek, es okis babat varnak. Ugyhogy kitartas a tesztelesig! Drukkolok!

2008. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem az utolsó válaszolónak lesz igaza,jó babavárást kívánok neki!
2008. márc. 31. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!