Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a menzi első napja...

Lehet hogy a menzi első napja utáni 9. napon essen teherbe valaki?

Figyelt kérdés
Érzek némi szurkálást az alhasamban, de nem fáj csak úgy érzem. Lehet hogy most van pé-em?
2008. márc. 30. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni.Ez tuti.Nálunk épp így történt.
2008. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :))) Jó lenne nálunk is egy babóca :))
2008. márc. 30. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,h lehet,mindenkinél máshogy működik a peteérés.Ha biztosan akarsz tudni,használj ovu tesztet,azt nagyon tudom ajánlani.Hajrá!
2008. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet de ez ritkábbik verzio.
2008. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A családban már előfordult párszor az ikerterhesség... Az előző hónapban kimaradt a menzim mert nem volt peteérés, ahogy olvastam nem csak nekem...de eddig mindíg 28 napra jött meg. Akkor most ez a szurkáló érzés mi lehet? Talán lehet baba? A hőmet nem mértem. Érdemes majd tesztelnem?

2008. márc. 31. 09:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék hogy menzi után még nem éreztem ilyet az alhasamban jobb oldalon. Amikor voltam uh-n a múlt hónapban a leleten az van hogy jobb ov: 34*17mm benne 7-8mm-es tüsző, Bal ov: 23*23mm benne szintén 6-7mm-es nagyságú tüsző.
2008. márc. 31. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A szurkálás simám lehet peteérés miatt.Mért nem használsz ovu tesztet?Az tutira kimutatja és nem kell találgatnod.Drukkolok!
2008. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet!én rögtön a menstruációm után estem teherbe a 7.-ik napon.erre azt szokták írni hogy lehetetlen de mégis lett belőle egy tündér!
2008. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek!!! Jó lenne egy kis babóca. Akkor lehet hogy a menzim után a lelet szeirint 2szer volt peteérés?! Jajjj szorítsatok!!!
2008. márc. 31. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!