Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem feb 22. én volt meg...

Nekem feb 22. én volt meg utoljára a menzim a héten hétfön vettem tesztet és megvolt a két csík de a T csík halványabb volt mint a másik Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Amúgy szokott fájni a mellem meg a hasamalja meg többször kell mennem pisilni!!!
2008. márc. 30. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na sziasztok megcsináltam a tesztet pozitív lett szerintetek mit csináljak menjek mostanában orvoshoz vagy várjak még vele egy kicsit? Meg azt szeretném még kérdezni hogy mit gondoltok Dr Orosz Lászlóról nyíregyházi Josa korház
2008. márc. 31. 19:43
 12/17 A kérdező kommentje:
Na megcsináltam a tesztet poz lett szerintetek menjek most orvoshoz vagy várjak még egy kicsit vele? szerintetek mijen orvos nyíregyen Orosz László Dr úr
2008. márc. 31. 19:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!Szurkoltam neked!!Sok boldogságot a babyhez is!!!
2008. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy mi is nagyon boldogok vagyunk
2008. márc. 31. 20:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!Még egy kérdés:Milyen volt a halvány teszt?A háttér picit másabb színü volt mit maga a csik?Mondjuk olyan fehéres?Nekem ilyen volt!Szerinted?
2008. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem volt másabb csak halványabb de miért kérdezed??
2008. ápr. 1. 13:37
 17/17 anonim válasza:

Szerintem is babás vagy. Nagy gratula!

Én szintén febr. 22-én menstruáltam utoljára és 25.-én kellett volna megjönnie. Nem jött meg, mondjuk én gyógyszert szedek, csak néha elfelejtem. Ma voltam dokinál, Ő még kézzel nem érzett semmit, teszt nem mutatta ki a babát. Csinálsz még egy tesztet?

2008. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!