Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden jol megy, es jokor...

Ha minden jol megy, es jokor voltunk egyutt, es sikerult a megtermekenyules, akkor mikor van a beagyazodas? Es mikor volt a peteeresem a gorbem alapjan?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 22. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A görbéd szerintem nem túl jó, de ha az ovulációs teszt +, akkor volt peteérés. A görbét sok minden zavarhatja. Pl. ha 6 óránál kevesebbet aludtál, vagy éjszaka fel kellett kelned, akkor már nem tuti a hőmérőzés.

Én is mérem, de a lányom éjszaka rendszeresen felkel, úgyhogy a görbém katasztrófa.

A beágyazódás a szeretkezéstől számított 7. nap után van.

2009. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is kb annyit tudok mondani, mint az első válaszoló.

A beágyazódás 7-10 nap, általában inkább 7.

A görbédhez nem tudok hozzászólni egyértelműen, mert elég cikk-cakkosnak tűnik nekem, de ezt tényleg sok minden befolyásolja. A 17 nap nekem kicsit későinek tűnik, de ha nem 28 napos a ciklusod, hanem hosszabb, akkor az is lehet reális.

Viszont az ovulációs teszt szerintem nem csal. Ha aznapra jelzett pluszt, akkor valószínűleg akkor, azt követően volt.

sok sikert!

2009. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mindig 28 naposak a ciklusaim, es ez az elso honap hogy homerozok, ugyhogy nincs viszonyitasi alapom. De akkor ha most kesobb volt peteeres akkor lehet hogy hosszabb lesz a cikluspm, vagy easetleg rovid a lutealis fazis?
2009. máj. 22. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
En arra tippelnek, hogy a ciklus lesz hosszabb.
2009. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja es azt elfelejtettem, hogy nem voltam tisztaba hogy hogy kell az ovu tesztet csinalni es en mindig reggeli elso pisibol csinaltam, nem delelott. Akkor is pontos adatot muntat?
2009. máj. 22. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu teszt késő délután vagy kora este(legjobb olyan 19 óra) mutatja legpontosabb eredményt, itt van rá példa: [link]
2009. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen mostmar tudom, mert utannaolvastam mart, de amikor csinaltam, akkor meg nem tudtam. De akkor most szerinted jo eredmenyt mutatott vagy sem?
2009. máj. 22. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mutathatott jó eredményt! Nekem az utolsó 2 havi lh-k délutáni vizelettel mind negativak voltak. Valószinüleg pont a felmenő és lemenő ágát kaphattam el az lh csúcsnak-nak. Ha reggel vagy délelött lh-zok biztos kaptam volna pozitiv eredményt. Legközelebb szétvágom őket és délelött, délután is lövök 1-1-t. Sok sikert és drukk a babához!
2009. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó és az nem lehet, hogy nem volt peteérésed?????
2009. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti vagyok. Nem lehet, hogy nem volt peteérés, mert januárban egy ilyen ciklusban lettem terhes. Sajnos a baba nem maradt köztünk. Most próbálkozunk újra, és a mostani lh-k is negativak. A héten kiderül, hogy megint sikerült-e, nega lh-k mellett a próbálkozás.
2009. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!