Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelente minden nap hányinge...

Reggelente minden nap hányingerrel, fejfájással és fáradtsággal ébredek. Vajon állapotos vagyok?

Figyelt kérdés

A menstruációm nem jött meg, pedig már nagyon vártam volna, de nem jött. A párommal együtt voltunk/vagyunk rendszeresen, de nem is védekeztünk sem gumival, sem fogamzásgátló gyógyszert nem szedek. Reggelente minden nap hányingerrel, fejfájással és fáradtsággal ébredek. Tesztet nem mertem csinálni, mert félek, hogy pozitív lesz! Akkor mi lesz velem???

Elég sokat kell kb. 2 hete pisilni járnom, többet, mint eddig, s mikor leülök, enyhe szúrást is érzek a prosztatám körül.

Terhes vagyok?


2008. márc. 30. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan. Csinálj tesztet és menj dokihoz ;)


És vizsgáltatsd ki a prosztatádat is! ;))))

2008. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy terhes vagy! Hány éves vagy? Csinálj tesztet!
2008. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros a kérdés...nem védekeztek,ésrendszeresen szexeltek,de nem akartok babát...ha jól értelmeztem amit írtál.

AKKOR MI A FENÉT AKARSZ AZ ÉLETTŐL,HA ANNYI NEM JUT EL A TUDATODIG,HOGY HA NEM VÉDEKEZEL,AKKOR TEHERBE ESEL?????FÉLSZ?NEM MOST KELLENE!Minél hamarabb csinálj egy tesztet,és menj el orvoshoz!

2008. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ez a prosztata dolog nem világos:) Nem petefészket akartál írni? ;-)
2008. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem védekeztek és rendszeresen éltek nemi életet simán becsúszhat a baba. Persze van aki évekig próbálkozik és nem jön össze, de van akinek meg elsőre. Szerintem is csinálj tesztet majd keresd fel a dokidat! De lehet hogy csak egy kis felfázás.
2008. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha nem akartok még babát akkor érdemes lenne védekezni és akkor elkerülhető a parázás. Nyugodj meg. Vegyél egy tesztet majd irány a doki! Lehet h csak felfázás, bár elég valószínű hogy baba van!
2008. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ugylátom kicsit tudatlan vagy. Vagyis nagyon.Prosztatájuk, csak férfiaknak van. Neked petefészkedvan,és nem prosztatád. És ha valaki nem akar babát védekezik. HA PEDIG BABÁT AKAR AKKOR UGY CSINÁLJA MINT TE.Nemtudom mit vársz! A nemvédekezés eredménye a baba.És szerintem te babás vagy. A tüneteid jok. Na de ha mégis baba akkor sem vetesd el,mert lehet hogy soha többé nemlehet gyereked.És 16 év alatt szülői aláírás kell hogyha abortuszra mész.
2008. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajjjj. Ezt direkt írta! Azért is volt a kérdés először a humor kategóriában... Szerintem vissza is kéne tenni oda, de mindegy, úgy látszik sok itt a figyelmetlen ember.
2008. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, valóban direkt írtam, s viccnek szántam...

Sajnálom, hogyha valaki félre lett vezetve, én tényleg a humor kategóriába tettem be a kérdést!

Kár, hogy a modik átpakolták :(

2008. márc. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!