Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzi első napjától számítot...

A menzi első napjától számított vagy az utolsó napjától számított 12-14. napon elképzelhető a peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal tegnap voltunk együtt úgy hogy előtte 2 nappal múlt el de az előző hónapban nem jött meg mert nem volt peteérésem. Menzi után volt 1 kis barna folyás ami nem szokott és azóta meg csak fehéres van. Lehetséges hogy teherbeessek így ha menzi után akár 4 nappal szeretkezünk?
2008. márc. 30. 13:27
 1/6 anonim válasza:
első napjától.
2008. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindent a mensi első napjától számolunk. Nem mindenkinek pontosan a 12-14 napon van a peteérése. Nekem pl. az egyik hónapban már a 11. napon volt /ovu tesztet használtam/.
2008. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek lehet baba?

2008. márc. 30. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
SZIA, SZTEM NEM VAGY BABÁS.
2008. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy nincs pé még menstruál az ember.
2008. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem jött meg az előző hónapban, voltam uh-n és azt mondta a doki hogy nem volt peteérésem. ezért kérdeztem hogy honnan számoljuk és ha most kettő érett meg az egyik a menzi előtt, a másik a menzi után 2 nappal. lehet?
2008. márc. 31. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!