Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit költöttetek a teherbee...

Mennyit költöttetek a teherbeesésre? Összeszámolnátok körülbelül?

Figyelt kérdés

Ovulációs tesztekre, mikroszkópra, terhességi tesztekre, vitaminokra, teákra, gyógyszerekre, orvosra, stb.

Lett belőle már baba? Mennyi idő alatt fizettétek ki ezeket az összegeket?

Azért kérdezem, mert a közhiedelemben az él, hogy a terhesség és a szülés kerül sokba, illetve a babakelengye, de végignézve a teherbeesést segítő kínálatot azt hiszem, hogy most már ez is egy külön tétel lehet, főleg azoknál, akikhez nehezen érkezik meg a baba.


2009. máj. 22. 09:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

3 éve szeretnénk babót és pont a hétvégén adtam össze mert mikor elterveztük hogy babót szeretnénk mintha csak éreztem volna hogy nem lesz könnyű elkezdtem egy füzetbe vezetni hogy mennyit fizettünk mindenre , teák , műtét , hsg , gyógyszerek , injekciók , laborok , spermavizsgálatok , endokrinológus , sok nődoki , az orvosnak plusz pénz , a rengeteg utazás:

Ennek a végösszege a 3 év alatt:

678.976 Ft.

És még nem vagyok terhes most megyünk inszemre....

2009. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!