Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a nem várt tegnap, de...

Megjött a nem várt tegnap, de még mindig magas a hőm! Lehet még baba?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2009. máj. 22. 07:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi nézzétek meg.Ne piros a menzim,hanem barnás.
2009. máj. 22. 07:58
 2/6 anonim ***** válasza:
ha holnap sem jön meg rendesen, akkor lehet, de van, akinél csak a mensi közepén, vagy utána esik le a hő. egy-két napon belül kiderül... kitartás!
2009. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor tuti nincs baba ugye?Ne is reménykedjek!!??
2009. máj. 22. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem símán lehet akár baba is, mert látom az előző ciklusodban is vérfolttal kezdődött, de azon a napon esett is 3 tizedet a hőd, ebben a ciklusban pedig már a 2. piros napon is szögegyenes 37,3!!! Csak az előbbiekből kiindulva gondolom, hogy akkor már ebben a ciklusban is le kellett volna esnie a hőnek, ha nincs baba...

Mikorra tervezed tesztelni? MEGY A DRUKK! ;)

2009. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
teszteltem 3 napja és vagy szellemcsikos,vagy halvány pozi volt.nem tudtuk,pedig ide is feltettem a képet.
2009. máj. 22. 11:25
 6/6 A kérdező kommentje:
menzi elmult,de magas a hőm,mitől????????????????????
2009. máj. 25. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!