Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitívat teszteltem!...

Ma pozitívat teszteltem! Végre! Két hosszú év után. A hétvégére motoros túrát reveztünk. Be merjem vállalni? Okozhatok bármi problémát a babaának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)

Azzal nem ártasz szerintem, ha elmentek motorozni, de mostmár nagyon ügyelni kell magadra! Főleg, hogy fel ne fázz, meg nehogy valami romlottat egyél.

Azért én a helyedben nem mennék, de csak azért mert veszélyesnek tartom a motorozást. Mi egyszer egy motoros miatt szenvedtünk autóbalesetet...

Lehet nem sokat segítettem, ne haragudj.

2009. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Most nézem milyen össze-visszaságokat írkáltam..Bocs. Olyan boldog vagyok!!! :)Én inkább a rázkódástól félek. Mármint a pici miatt! :) Nem szeretném ha valami baja lenne!
2009. máj. 22. 07:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy balesetetek volt! Remélem nem történt nagyon nagy baj! Sajnos valóban vannak, akik egyáltalán nem figyelnek, csak száguldoznak. A párom nagyon odafigyel egyébként is, amikor vele megyek. De most biztosan ezerszer jobban vigyáz majd rám! :)
2009. máj. 22. 07:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is veszélyesnek tartom , és jól írod a rázkodás miatt. Szerintem az nem tesz jót a picinek. Az első 12 hétben meg különösen vigyázz magatokra. Én azt mondom halaszd el a motorozást és menjetek el inkább moziba vagy olyan helyre ami kevésbé veszélyes rád is és a picire is. Gratulálok.
2009. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! Viszont felmerült bennem egy újabb kérdés! Rendszeresen kerékpározom. Nem megeröltető távokat, csak napi pár kilómétert. Úgy tudom azt lehet még pár hónapig. Ezzel kapcsolatosan mit tudnátok javasolni?
2009. máj. 22. 07:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Csak nagyon óvatosan a kerékpárral is egy darabig. A rázós útszakaszokat kerüld.Most van a legkritikusabb időszak , fontos , hogy jól betudjon ágyazódni a pici.Később lehet kerékpározni csak ne rázós útszakaszon. Gratulálok!Minden jót kívánok!
2009. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a menetszéllel kell mostanában vigyázni (ez még a motorra vonatkozik inkább :))... abba gondolj bele, hogy ha bármi történik a babával, meg fogod-e tudni magadnak bocsátani ezeket, még akkor is ha valójában nem sok köze van hozzá... én a saját lelki békém miatt nem csinálnék semmi ilyesmit. lesz még rá időd máskor :))
2009. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előttem írónak teljesen igaza van!
2009. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Goldoj bele abba, 2 évig próbálkoztatok és most egy hétvége alatt minden kárba veszhet. Nem bántani akarlak. Én a helyedben nem vállalná be a túrát. Gratulálok a babucihoz :)
2009. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összegzek,jó?:-) A motorizás miatt nem valószinű hogy bármi bajotok is történne.DE!! Ha mégis akármi miatt valami lesz,akkor olyan lelkiismeret furdalásotok lesz hogy az nem is igaz,ugyhogy szerintem most ne menjetek egy darabig...nagyon szoritunk!
2009. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!