Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majd csak 2 nap múlva (nem)...

Majd csak 2 nap múlva (nem) kellene megjönnie! Ma már a 4 napja hogy pecsételő vérzésem van! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Amúgy a ciklusaim 32-33 naposak!Mindig pontosan jött meg! A pé a 18. napon van!

Előre is köszi a válaszokat!


2008. márc. 30. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem lehet, hogy baba van a dologban.főleg ha tényleg csak pecsételő vérzés, és nem több.várd meg a rendes időt, és ha nem jön meg jobban, vagy esetleg elmúlik, 1,2 nap múlva csinálj tesztet.más tüneteid nincsenek?
2008. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! A melleim már 1 hete majd le szakadnak a helyéről, rendesen megnőttek! A pecsételő vérzés pedig van amikor barna van amikor pirosas! Tisztasági betét van bent és az egy picit lesz olyan!
2008. márc. 30. 10:14
 3/15 A kérdező kommentje:
És így is az lehet? Köszi a választ!
2008. márc. 30. 10:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

SZERINTEM IS VÁRJ MÉG PÁR NAPOT. ÉS CSAK UTÁNA TESZTELJ...

DE LEHET HOGY BABÁS VAGY... AKKOR PEDIG GRATULA.....!!!!!!!!!!!!!!! :)

2008. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ aranyos vagy! Nagyon jó lenne ha úgy lenne! Már több mint 3 éve próbálkozunk!
2008. márc. 30. 10:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
persze.de lehet hogy csak bezavart valami a hormonokba.nem akarlak elkeseríteni, de ilyen már nekem is volt, és késöbb átment rendes vérzésbe, igaz csak pár napig tartott, de a akkor sem voltam babás.nekem tegnap nem!!kellett volna h megjöjjön, még ma soncs semmi,remélem már én is veled eggyüttörülhetek majd pár nap múlva amikor tesztelünk!!
2008. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy mind a ketten örülhetünk! Drukkolok neked is!
2008. márc. 30. 10:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ja, és tudom mit érzel már mi is rég próbálkozunk, és néha már elvesztem a türelmem én is.várj még picit, mert lehet, h most sikerült neked is.bár úgy lenne.
2008. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha úgy lenne! Amikor megjelent ez a pecsételő vérzés síró görcsöt kaptam!Nagyon rossz érzés hogy nem tudom hogymi van! Ja és néha olyan ájulás érzésem van!
2008. márc. 30. 10:28
 10/15 anonim ***** válasza:
tudom milyen rossz, a bizonytalan, de ha most csinálsz tesztet még nem mutatja ki.nekem hő hullámaim vannak, egyszer melegem van egyszer fázok.a rosszulléteid is babára utalhatnak, de én már azt is tudom, hogy ilyenkor már nagyon sok mindent annak vesz, ami igazábol nem az.legyünk türelemmel.amugy ha ilyen rég óta próbálkoztok, gondolom már sokmindent ki próbáltatok.a dokid mondott valamit?
2008. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!