Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehetséges vagy már...

Tényleg lehetséges vagy már annyira szeretném hogy behülyültem?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam uhn és azt mondták nekem hogy a rossz oldalon érik a tüszőm a lezárt oldalon a jobb oldalon és így nem tudok terhes lenni ebben a hónapban hiába kaptam a stimut , és ezért elmarad az inszemem , menjek vissza a köv hónapban de ma reggel óta feszít és fáj a bal oldalamon a petefészeknél de a jobb oldalon ahol elvileg van a 2 tüsző ott nem érzek semmit lehetséges hogy hétfő óta érett a bal oldalon is tüsző csak az még hétfőn nem látszott?

Mert ha a jobb oldalon a lezárt oldalon van a tüsző akkor miért a bal oldalam feszít és fáj , akkor lehet hogy érett azóta....

Mert már minden reményem elszállt erre a hónapra de ma ujra felcsillant aremény ma vagyok a 15. napon.


2009. máj. 21. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
mert ha tényleg lehetséges akkor az a stimu miatt lehet ha nem képzelem be a dolgokat de kezdem azt hinni hogy teljesen elment az eszem és nem vagyok normális....
2009. máj. 21. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert én Clostin vagyok túl, s az uh-on a jobb petefészekben volt szép tüsző, állítólag a másikban nem. Inkább a bal oldalon éreztem reakciót, a jobbon pedig volt, de gyengébb.

Na de gondolj bele, hogy ezt kismedencei uh-gal állapította meg az orvos, nem hüvelyivel... kivagyok az orvosoktól.

2009. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia. nekem hüvelyi uhm volt és én is clostyt szedtem ....
2009. máj. 21. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
sajna akkor lehet beképzeled. mert ha elvan záródva a petevezető akkor nehezen jön ki onnan petesejt.a másik petefészkedet meg látja a doki és az érett tüszőket is hogy mekorák. Szóval ne add fel a reményt már közel vagy a célhoz majd a következő hónapban sikerül. De most inkább ne reménykedj mert csak roszabb lesz mivel a dokinak látnia kell hogyha megsem ért a másik petefészkedben hogy mekora vagy érésnek indult e a tüsző . azt pedig mondta volna. neked.
2009. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!