Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeri dr. Vajda Miklóst...

Ismeri dr. Vajda Miklóst valaki? Érdekel minden vele kapcsolatban jó is és rossz is.

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Ő az orvosom. Szerintem szakmailag nagyon jó orvos, viszont elég drága. Amit nem nagyon szeretek benne, hogy eléggé be tud pánikoltatni, picit vészmadár. De több ismerősöm szült már nála, eddig mindenki meg volt vele elégedve.
2008. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted milyen tarifával dolgozik? (ultrahang, vagy valami komolyabb stb...?)Említette, hogy ezeket "meg szokták köszönni" vajon mennyivel? A kassza nálunk is szűkös, viszont tulzásba sem akarjuk vinni.
2008. márc. 31. 23:11
 3/4 anonim válasza:
Nem drága mert minden orvos ennyit kér Győrben! szerintem nagyon preciz, gondoskodó és oda figyel! nem vészmadár csak félti a kismamákat és törödik velük . Én is nála szültem és csak ajánlani tudom mindenkinek! a legjobb orvos Győrben!
2008. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sziasztok.

Ez az a Dr vajda aki pesten is kezel a máv kórházba?

2009. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!