Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800-ról vélemények?

Femibion 800-ról vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jah, értem, akkor rajta vagytok :) Szurkolok nektek!
2009. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:) De rajta ám! :) Köszönjük a drukkot!
2009. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon sajnálom ami történt, teljes mértékben átérzem a helyzeted, nekem épp ma van 3 hete,hogy elvesztettem a 11 hetes kicsikémet.

Én is sok jót hallottam róla, az Elevittel ellentétben.Én azt szedtem,de nem igazán voltam vele megelégedve és nagyon hizlalt is ami azért nem a legjobb dolog.

Most próbáld össze szedni magad testileg és lelkileg (én is ezt teszem).Azt mondták 3 hónap mulva lehet ismét próbálkozni, addigra regenerálódik a méh és kész az uj terhességre.Kivárok két mensit és utána elkezdem szedni én is.Tehát mielőtt ismét neki kezdenétek a baba projektnek, előtte egy hónappal már szedheted.Esetleg szedhetsz még hozzá Magne B6-ot és folsavat.Bár az a Femibionban is van.

Sok sikert kivánok a picihez, neked pedig kitartást az elkövetkezendő hetekhez!!!

2009. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Grófházy ***** válasza:

A barátom gyógyszerész,és én elevitet szedtem.Ő is az az orvosom is egyértelműen ezt mondták.Összetételben ez a legjobb.Nekem speciel hízást sem eredményezett.

N

2009. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!