Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetesen kimutatná biztosra...

10 hetesen kimutatná biztosra a teszt?

Figyelt kérdés
Volt menstruációm az elmúlt 2hónapban...első hónapban egy picit gyengébb, a másodikban görcsös és normális mennyiségű... de alhasi fájdalmaim vannak, és állandóan fáradtnak érzem magam! ma ezért csak csináltam inkább tesztet...a control vonal erősen látszott...a második vonal nem jelent meg!(x epil teszt) vmi fertőzésre gyanakodjak? (ja igen...és azért számolom 10 hétnek..mert egy eset volt amikor nem védekeztünk)
2011. dec. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
terhes nem vagy, menj orvoshoz inkább, de szerintem nincs semmi baj! :)
2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhesség kizárt! Érdemes orvoshoz fordulnod, valami más van a dologban!
2011. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! :) csak már szinte tényleg az összes tünetet produkálom... (szédülés, fejfájás, a hüvelyem is mintha megváltozott volna..stb..tényleg minden) és ugyebár két típusú nő van...(éppen életszituációtól függően)vagy mindent megteszünk, azért hogy teherbe essünk, vagy éppen azért hogy ne! én most az utóbbiak közé tartozok... és mivel volt egy ilyen esetem, hogy nem védekeztünk, ez is megfordult a fejemben.
2011. dec. 29. 20:59
 4/4 A kérdező kommentje:
pláne hogy olyanokat is olvastam, hogy a teszt nem mutatta ki azonnal, hanem csak pl órákkal később.. (én meg már kidobtam a tesztet, így beparáztam)
2011. dec. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!