Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés okozhat nagyon erős...

Peteérés okozhat nagyon erős hasfájást?

Figyelt kérdés

Tapasztalt már valaki olyat, hogy két menzesz közti időben, kb. a felénél - ezért gondolom, hogy peteéréskor - írtózatosan fáj az alhas? Majd 1 napon át úgy feszít a hasam két oldalon, mintha egy hatalmas labdát fújnának benne, annyira nyom és fáj .... ez lehet a peteéréstől?

Annyira kellemetlen, hogy két no-spát is be kellett vennem ... a hasam ilyenkor még "behúzni" sem tudom, tényleg olyan, mintha ólomgolyót hordoznék. 3 éve szültem császárral, előtte sose éreztem ilyet, azóta van ez, nem minden hónapban, de nagyon gyakran.

Másnak is van ilyen "erős" tapasztalata?


2011. dec. 29. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem, mióta szültem, és nem szedek fogamzásgátlót.

Én két és fél éves szültem szintén császárral, előtte meg 9 és fél évvel megint császárral :)

2011. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is érzem, 15 hónapja volt császárom, 6 hét után meg is jött, és azóta egyre jobban érzem, sokszor fájdalmas is.
2011. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van. Csak nekem mindig csak az egyik oldalon. Egyik hónapban bal, másik hónapban jobb. Mostanság egy fél éve különösen erős, ha pl. buszon utazok, és ráz akkor iszonyatosan rossz, meg minden nagyobb mozdulatnál is. Vannak hónapok amikor mozdulni is alig bírok. Én még nem szültem, terhes se voltam. Bár nekem mostanság a menstruációim is iszonyat erősek. Nem tudom lehet-e köze a hozzá.
2011. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem általában a jobb oldalam fájt jobban, gondolom, azokban a hónapokban, amikor ott ért a petesejt. De tényleg borzalmas fájdalmakat okozott, ülni nem tudtam, mintha késeket szúrtak volna belém olyankor.

2011. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!