Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 30 naposak az ovuláci...

Ciklusom 30 naposak az ovulációs kalkulátor kimutatta hogy május 16-án van peteérésem! Most mi van?

Figyelt kérdés
Volt együtt létem a párommal 17-én! Másnap nagyon fájt a mellem ami nem szokott csak menszesz előtt 2-3nappal!és ma volt megjön mindjárt érzésem is!Majd csak május 31-dikén kell hogy megjöjjön!
2009. máj. 20. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mit szeretnél hallani, de ha azt, hogy ez már terhesség, akkor azt kell mondjam, hogy 3 nappal a megtermékenyülés után kizárt, hogy vannak tünetek. De bebeszélheted magadnak, vagy hagyhatod, hogy valaki bebeszéli és akkor nagyobbat csalodsz, ha ne adj isten megjön. Ne haragudj nem bántani akarlak ezzel, csak várj türelmesen, úgyis kiderül, ha baba van. :)
2009. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszodat de nem szeretnek meg gyereket es azert felek hogy talan becsusszant!most megnyugtattal:)
2009. máj. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!