Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos egyértelműen láthatja...

Az orvos egyértelműen láthatja hogy volt e tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
23-án délelőttől délutánig éreztem azt az ismerős fájdalmat ami mindig középidő környékén szokott lenni. Érzékenyebb lett a mellem, szúrt a hasam jobb oldala lent, megvoltam győződve róla hogy msot volt az ovuláció. 27-én voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy nem valószínű hogy volt, esetleg még ezután lesz. Szeretnénk kisbabát, és úgy örültem hogy éreztem, és így együtt tudtunk lenne akkor is szerencsére előtte való nap is meg utána is. A kérdésem az az, hogy így hogy az orvos azt mondta hogy nme valószínű, hogy volt, mit érezhettem, elképzelhető, hogy mégis az volt csak az orvos nem látta? Még azt mondta, hogy az egyik tüsző meg van dagadva abból még lehet valami. köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
De látja az összeesett tüszőt, sőt még a kiszabadult folyadékot is láthatja!
2011. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát...

én mindig ovulációs tesztel néztem, és akkor is voltunk együtt.

MÁsnap pont vizsgálatra mentem (hüvelyi uh 4D-s, hiper-szuper, jó sok pénzért), hogy megnézzék miért nem sikerül a baba.

Az orvos közölte: "magának legalább fél évig még nem lehet gyereke". Na gondolhatod hogy kivoltam bukva. A férjemhez sem értem két hétig..... aztán meg jött egy gyönyörűséges szép pozitív teszt,most két éves a pici fiam.

Ha biztosra akarsz menni ajánlatos az ovuteszt.

Lehet hogy nem látta. Nálam sem látta........ pedig elmléetileg az a gép mindentlátó! :)

2011. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gratulálok:) de jó neked. hát nekem van egy ovulációs mikroszkópom, de olyan nehezen látom a különbséget. remélem rosszul látta. Az a baj hogy múlt hónapban kimaradt, és most így számolni sem tudok hogy mikor lehetne, vakon vagyok nagyon. Úgyhogy msot vagy megjön gyorsan vagy ha nme akkor csinálok majd tesztet mert szerintem volt tüszőrepedés mostanában..:)
2011. dec. 28. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Látnia kell hüvelyi uh-al!

Ha azt mondja,hogy nem volt, akkor valszeg úgy is van.

A hőmérőzés a legbiztosabb,hogy kideríts!

2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem:) hátha azóta volt. és a hőmérőzésnél ovuláció előtt felmegy a hő, és utána esik le? ez körülbelül hogy fok? az a baj hogy nekem csak higanyos van, lehet be kéne szereznem egy digitálisat...? úgy érzem, hogy ez nem elég pontos így abba is hagytam.
2011. dec. 29. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!