Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem, ha...

Mikor érdemes tesztelnem, ha rendszertelen a ciklusom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp akarsz, és nem vezetsz hőgörbét, meg nincs ovuteszted, akkor szemelj ki egy együttlétet és 14 nap múlva.

Sajnos erre nincs értelmes válasz :-(

2011. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb a 13. naptól 2-3 naponta együtt voltunk. az utolsó menstruációm november 29-én volt.
2011. dec. 28. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ugyanaznap kezdtünk ciklust. Szerintem ha pl.20. nap körül volt ovud, szilveszter reggel.
2011. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom mi lesz tegnap óta fáj a hasam, mintha mindjárt megjönne és a mellem is nagyon érzékeny. ma vettem tesztet, de nem tudom, hogy mikor csináljam meg.

mióta próbálkoztok, kedves utolsó???

2011. dec. 28. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi augusztus óta csak. Nekem ez is túl sok. Voltam dokinál, igaz, még nem jött meg, de a következő hónaptól már biztosan kapok gyógyszert és még könnyebben próbálkozhatunk.


És Ti??


Mit döntöttél a tesztről?

2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mi 1,5 éve. (2010. juni 14-én hagytam abba a gyógyszert) azóta dokit váltottam, mert a régi nem "csinált" velem semmit. az új dokimhoz május óta járok. azóta több closty kúrán vagyok túl. augusztusig androcurt szedtem havi 5 szemet hogy a következő hónapban megjöjjön. szedem a merckformint (pco-m van, volt) de ezt elhagyjuk. szeptemberben volt hsg-m, utána gonal f 300-at kaptam és így sem volt peteérésem. dec. 8-án volt laparom amivel a cisztákat eltűntették. és mégegyszer csináltak hsg-t is.azért bízom benne hogy most talán összejön, mert a műtét a 10. napon volt, és gyógyszer nélkül kicsit hosszúak a ciklusaim.és most talán volt peteérésem. már nagyon szeretnénk babát!!!
2011. dec. 28. 22:38
 7/9 A kérdező kommentje:
amíg szedtem az androcurt akkor olyan 28-30 napos ciklusaim voltak. mióta elhagytuk volt hogy 24 napjára de volt olyan is hogy meg sem jött. pl injekciózás előtt norculutot szedtem 5 napig napi 3*1-et. és most a műtét előtt is szednem kellett mert különben meg sem jött volna. és így most olyan rossz mert nem tudok mihez viszonyítani.annyit tudok, hogy 11.-től kb 2 naponta együtt voltunk.bocsi a regényért :)
2011. dec. 28. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz és fájdalmas történet. Remélem az éven lezárulnak a rossz dolgok és jövőre már a jó fele következik!!
2011. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! aranyos vagy! remélem nektek is sikerülni fog!
2011. dec. 29. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!